Åndalsnesløpet 2010

     

Resultatliste

 

 

 

 

 

22.05.2010

     
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Gutter 13 – 14 år            
1 Anders Bugge  Eidsvåg il  18:29 
2 Hans Kristian Folde  Molde og omegn IF 18:5300:24
3 Tobias Solgaard  Vågstranda IL 19:0900:40
4 Bjørn Tore Sæther  Åndalsnes IF 20:2501:56
5 Eskil Herje Sogge  Skåla il  21:3403:05
6 Isac Svendson  Åndalsnes IF 21:3703:08
7 Jonas Haugen  Åndalsnes IF 21:4803:19
8 Eirik Hustad  Åndalsnes IF 21:5003:21
9 Kjetil Åndal  Åndalsnes IF 22:3504:06
10 Olav Staurset  Åndalsnes IF 22:4004:11
11 Erik Stette  Åndalsnes IF 23:3905:10
12 Jim Rydjord  Åndalsnes IF 23:5505:26
13 Fredrik Smisethjell  Åndalsnes IF 23:5805:29
14 Martin Larsson  Åndalsnes IF 24:32:0006:03
15 Andreas Aure  Åndalsnes IF 24:38:0006:09
16 Isak Staurset  Åndalsnes IF 24:43:0006:14
17 Jørgen Slettaløkken  Isfjorden IL  25:31:0007:02
18 Ingar Folde  Molde og omegn IF 25:34:0007:05
19 Torstein Åndal  Åndalsnes IF 26:05:0007:36
20 Ludvig Aarø Scarfi  Åndalsnes IF 26:25:0007:56
21 Sivert Andre Dahle  Åndalsnes IF 27:22:0008:53
22 Fabian Skjelbostad Moen Innfjorden IL 27:29:0009:00
23 Isak Fjørtoft Aak  Åndalsnes IF 27:40:0009:11
24 Aleksander Nakken  Åndalsnes IF 27:50:0009:21
25 Bjørn Eivind Skoglund  Åndalsnes IF 27:58:0009:29
26 Elias Stette  Åndalsnes IF 28:52:0010:23
Antall 26 Påmeldte: 27 Startende: 26    
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Gutter 15 – 16 år     
1 Jon Are Stavås  Åndalsnes IF 18:23 
2 Per Gunnar Brødreskift  Molde-Olymp IL 18:4400:21
3 Eivind-Olav Thune  NOTEAM  22:3304:10
4 Sivert Aure  Åndalsnes IF 23:0704:44
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4    
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Gutter 17 – 18 år     
1 Øystein Ulekleiv  Dombås IL  17:11 
2 Jørn Hustad  Åndalsnes IF 19:2502:14
2 Amund Morstøl Valde  Isfjorden IL  19:2502:14
4 Trym Kjøs  Eidsvåg il  19:5602:45
5 Erlend Sverdrup  Dombås IL  21:5704:46
DNF Sivert Flåten  Rauma SK   
Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6    
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Jenter 13 – 14 år     
1 Julie Malene Lange  Vistdal IL  22:42 
2 Kristina Setnes Teige  Åndalsnes IF 22:5000:08
3 Rikke Gjeitnes Dahle  Molde og omegn IF 23:1200:30
4 Ingvill Aasheim  Isfjorden IL  23:2900:47
5 Signe Gjerstad  Åndalsnes IF 23:3800:56
5 Olivia Ragna Magnorsdotter  Isfjorden IL  23:3800:56
7 Marie Slettaløkken  Isfjorden IL  25:11:0002:29
8 Marie Tokle Havstein  Åndalsnes IF 26:05:0003:23
9 Synne Indrebø  Åndalsnes IF 26:06:0003:24
10 Anna Hanset  Åndalsnes IF 27:27:0004:45
11 Malene Grøvdal Midtun  Åndalsnes IF 27:46:0005:04
12 Vilde Roysdatter Lange  Vistdal IL  27:49:0005:07
13 Guri Aaslie  Åndalsnes IF 28:08:0005:26
14 Synne Nord  Isfjorden IL  29:11:0006:29
15 Ingrid Nord  Isfjorden IL  29:13:0006:31
Antall 15 Påmeldte: 15 Startende: 15    
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Jenter 15 – 16 år     
1 Mathea Gjeitnes  Molde og omegn IF 20:34 
2 Aud Irene Bredeli  Isfjorden IL  20:5300:19
3 Marte Nygård  Åndalsnes IF 25:49:0005:15
4 Kamilla Slettaløkken Sæther Åndalsnes IF 26:08:0005:34
5 Gunhild Wenge  Åndalsnes IF 29:46:0009:12
Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5    
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Kvinner 19 – 34 år     
1 Karoline Bjerkeli  SK Vidar  16:14 
2 Kristine Einum  Trollheimen SK 22:3106:17
3 Ine Marie Kleiva  Åndalsnes IF 22:3206:18
4 Mein Kristine Kleiva  Åndalsnes IF 22:4706:33
5 Ingrid Susann Grøtta  NOTEAM  22:5306:39
6 Anita Unhjem  Isfjorden IL  23:2207:08
7 Jannicke Endrerud  Isfjorden IL  23:3807:24
8 Maria Jonassen Granberg  Gran Farge og Interiør 27:13:0010:59
Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 8     
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Kvinner 35 – 39 år     
1 Elin Randli  Strindheim  18:44 
2 Brynhild Synstnes  Åndalsnes IF 19:0000:16
3 Solvor Solgaard  Vågstranda IL 21:4803:04
4 Magnhild Vik  Innfjorden IL 22:2303:39
Antall 4 Påmeldte: 5 Startende: 4    
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Kvinner 40 – 44 år     
1 Jørill Gjeitnes  Skåla il  22:36 
2 Heidi Skaug  Isfjorden IL  26:30:0003:54
3 Mona Iren Vold  Åndalsnes IF 27:12:0004:36
4 Kari Tretterud  NOTEAM  31:07:0008:31
Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4    
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Kvinner 45 – 49 år     
1 Anne Kristi Bredeli  Isfjorden IL  21:30 
2 Laila Aaslie  Åndalsnes IF 25:10:0003:40
3 Jorunn Øen Nesje  Skåla  25:18:0003:48
Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3    
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Kvinner 50 – 54 år     
1 Gunn Bjerkeli Unhjem  Isfjorden IL  23:38 
2 Solveig Indrebø  Åndalsnes IF 27:52:0004:14
Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2    
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Menn 19 – 34 år     
1 André Hammerø Løseth  Kristiansand IF 15:45 
2 Johan Bugge  Eidsvåg il  16:0600:21
3 Øyvind Bugge  Eidsvåg il  16:5401:09
4 Jan Børge Skjegstad  NOTEAM  17:3401:49
5 Eske Vangsgaard  Isfjorden IL  17:4201:57
6 Robin Gjerde  Åndalsnes IF 18:4002:55
7 Ole Kristian Sæterbø  Dombås  18:4703:02
8 Martin Flåten  Rauma SK  18:4803:03
9 Lars Kavli  Åndalsnes IF 19:1103:26
10 Jøran Valseth  Åndalsnes IF 19:5904:14
11 Kim Hugo Nyheim  Isfjorden IL  20:0204:17
12 Anders Hagestande  Lesjaskog IL  20:3004:45
13 Arild Størseth  HV-11  20:4605:01
14 Espen Magerøy  Isfjorden  23:5308:08
15 Kim Ramde  NOTEAM  23:5808:13
Antall 15 Påmeldte: 15 Startende: 15    
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Menn 60 +     
1 Ove Lars Østigård  Åndalsnes IF 25:18:00 
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1    
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Menn 35 – 39 år     
1 Kjell-Olav Myhre  Dombås IL  18:55 
2 Frode Dahle  Åndalsnes IF 19:0800:13
3 Roy Lange  Vistdal IL  20:3101:36
4 Ola Rydjord  Åndalsnes IF 22:3603:41
5 Thomas Rødstøl  Åndalsnes IF 23:3704:42
6 Ole Anders Dahle  Mittet IL  24:07:0005:12
7 Dominique Ribaut  NOTEAM  25:28:0006:33
8 Marco Scarfi  Åndalsnes IF 26:36:0007:41
9 Espen Østigård  Havdur IL  27:07:0008:12
10 Rune Rasmussen  Treimporten 27:28:0008:33
Antall 10 Påmeldte: 10 Startende: 10    
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Menn 40 – 44 år     
1 Trond Einar Elden  Ogndal IL  17:38 
2 Sven Nylund  Molde-Olymp IL 17:5100:13
3 Bård Jørgen Elden  Namdalseid IL 18:0700:29
4 Tore Trones  privat  20:4303:05
5 Gjermund Husøy  Innfjorden IL 22:2304:45
6 Dag Sekkesæter  Treimporten 23:5606:18
7 Jo Andre Herje  Treimporten 25:10:0007:32
8 Andreas Vartdal  Treimporten 25:47:0008:09
9 Vidar Moen  Innfjorden IL 27:29:0009:51
Antall 9 Påmeldte: 9 Startende: 9    
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Menn 45 – 49 år     
1 Terje Hole  Åndalsnes IF 18:29 
2 Ole Uhlen  Treimporten 20:5902:30
3 Torkild Åndal  Åndalsnes IF 21:3503:06
4 Alf Midtun  Åndalsnes IF 23:1004:41
5 Hjalmar Tokle  NOTEAM  29:16:0010:47
Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5                       
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Menn 50 – 54 år     
1 Odd Arne Giske  NOTEAM  20:10 
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1    
      
Plass Navn  Klubb Distrikt Tid Etter
Menn 55 – 59 år     
1 Stein Bergheim  Vestnesbukta bryggeri 21:13 
Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1    
Lukk meny