Resultat 2018

Resultatliste 600 m

Gutter 11-12

Plassering

Startnr

Navn

 

Tid

1

155

Lucas Vold Moen

 

02:12.0

2

150

Benas Paskevicius

 

02:12.5

3

152

Isak Sletten

 

02:24.0

4

151

Magnus H Strand

 

02:36.0

 

 

 

 

 

Jenter 11-12

Plassering

Startnr

Navn

 

Tid

1

153

Leonora Rognerud

 

02:54.0

    Resultatliste 5 KM     
Åndalsnesløpet 201819.05.2018
Plass NavnKlubbStartnrTidEtter
Gutter 13 – 14
1Eskil Alnes BersåsÅndalsnes IF119:12,6
2Linus EngdahlTorvikbukt IL519:46,200:33,6
3Sevrin Dahle SæterøyÅndalsnes IF420:46,501:33,9
4Jose Flydahl NæssÅndalsnes IF8620:54,301:41,7
5Lucas Oliver Kosberg Nygård Åndalsnes IF1120:54,401:41,8
6Tord Mathias BergetDombås321:25,302:12,7
7Vegard Alnes BersåsÅndalsnes IF222:16,603:04,0
8Lucas TokleÅndalsnes IF1524:19,805:07,2
9Laurits Linge GlomnesValldal IL825:07,305:54,7
10Tobias Vikhagen LangeVistdal IL1625:13,706:01,1
11David Sandnes HerjeÅndalsnes IF1325:18,706:06,1
12Erik Hagbø MyklebostadVistdal IL925:23,206:10,6
13Ola Fredriksen OrsetTorvikbukt IL1225:27,006:14,4
14Ola Gjøen MegårdEidsvåg IL725:45,606:33,0
15Johan FlatakerEidsvåg IL625:48,206:35,6
16Tobias Kristiansen HaugenÅndalsnes IF1029:25,610:13,0
17Leon SvensenMåndalen IL1430:51,911:39,3
Antall17Påmeldte: 17Startende: 17
Gutter 15 – 16
1Iver Synstnes HoleÅndalsnes IF2317:03,8
2Johan Fredriksen OrsetTorvikbukt IL2118:43,701:39,9
3Lars Kristian TordholLesja IL2419:10,602:06,8
4Sjur MerlidIsfjorden IL1919:16,102:12,3
5Syver Brøste NørstegårdDombås IL2020:44,603:40,8
6Eskil Linge GlomnesValldal IL1720:46,103:42,3
7Martin SilsetTorvikbukt IL2221:52,004:48,2
8Thomas IndergårdMolde og Omegn IF1822:37,405:33,6
9Sebastian WistingÅfarnes2524:37,407:33,6
Antall9Påmeldte: 9Startende: 9
Gutter 17 – 18
1Kristoffer SverdrupDombås IL2717:16,8
2Eskil EngdahlTorvikbukt IL2618:50,301:33,5
3Henrik KjersemVågstranda IL9122:36,505:19,7
Antall3Påmeldte: 3Startende: 3
Jenter 13 – 14
1Ingfrid KloksetTomrefjord IL2921:08,2
2Ingeborg Synstnes HoleÅndalsnes IF3421:30,800:22,6
3Erle AandalIsfjorden IL2822:12,901:04,7
4Johanne LinderudDombås IL3023:45,502:37,3
5Nora MalmeMolde og Omegn IF3123:51,202:43,0
6Kristina HjeldenInnfjorden IL8824:46,703:38,5
7Siren Sandnes HerjeÅndalsnes IF3325:45,104:36,9
8Mari Sofie Sæth-HusøyÅndalsnes IF3526:29,405:21,2
9Anna RindliVistdal IL3227:02,405:54,2
10Ada UgelvikEkko/Aureosen3632:40,611:32,4
11Mie UgelvikNOTEAM10134:54,313:46,1
12Vilde BruerNOTEAM9735:26,314:18,1
13Rikke Marie BruerNOTEAM9640:35,819:27,6
Antall13Påmeldte: 14Startende: 14
Plass NavnKlubbStartnrTidEtter
Jenter 15 – 16
1Hanne Svanemyr KjosÅndalsnes IF4322:03,8
2Ane-Marie HarelandDombås4022:03,800:00,0
3Synne KloksetTomrefjord IL4122:48,000:44,2
4Ingrid Smevåg GundersenNorodd IL3923:36,601:32,8
5Mali Brude DahleÅndalsnes IF3824:15,902:12,1
6Silje Marie Frich UlheimDombås IL4424:23,302:19,5
7Karoline Sjølseth SilsethRaudsand IL4225:04,103:00,3
8Julie Strand AunanMolde og Omegn IF3730:44,608:40,8
Antall8Påmeldte: 8Startende: 8
Kvinner 19 – 34
1Sandra VågeMåndalen IL4622:37,4
2Maria LaingenNOTEAM4535:35,912:58,5
Antall2Påmeldte: 3Startende: 3
Kvinner 35 – 39
1Astrid Mære SvensenMåndalen IL4727:57,0
Antall1Påmeldte: 1Startende: 1
Kvinner 40 – 44
1Siw Kathrine TokleÅndalsnes IF5022:01,9
2Aslaug NedrebøÅndalsnes IF4925:01,302:59,4
Antall2Påmeldte: 2Startende: 2
Kvinner 45 – 49
1Brynhild SynstnesÅndalsnes IF5218:59,4
2Hilde HovdenakkModum9020:02,501:03,1
3Nina AandalIsfjorden IL5121:15,902:16,5
Antall3Påmeldte: 3Startende: 3
Menn 19 – 34
1Tore André HustadÅndalsnes5517:08,1
2Kornelius Linge GlomnesValldal IL5417:14,700:06,6
3Runar ØdegårdVistdal IL6317:16,400:08,3
4Torbjørn OppigardEikesdal SSL5817:54,000:45,9
5Sivert FlåtenÅndalsnes IF5318:11,401:03,3
6Isak PedersenNOTEAM10218:36,801:28,7
7Knut-Leo SætherIsfjorden IL6118:48,501:40,4
8Marius VaagenMolde og Omegn IF6219:25,302:17,2
9Aksel SkjølsvikÅndalsnes IF5920:14,403:06,3
10Bjørnar EinangØverdalen IL9421:13,604:05,5
11Kim NessetEidsvåg IL5725:16,808:08,7
12Jonas Kristiansen HaugenÅndalsnes IF5629:25,812:17,7
Antall12Påmeldte: 13Startende: 13
Menn 35 – 39
1Bård IndredavikMosjonistforeninga6416:49,1
2Leif SægrovValldal IL6718:13,601:24,5
3Jøran ValsethÅndalsnes Bilverksted6819:26,102:37,0
4Morten StrandNOTEAM8719:37,802:48,7
Menn 35 – 39
5Stian MorkNOTEAM6621:18,104:29,0
6Yngve LaingenNOTEAM6522:49,906:00,8
Antall6Påmeldte: 6Startende: 6
Menn 75+
1Ingemar GridsetNOTEAM9325:49,6
Antall1Påmeldte: 1Startende: 1
Menn 40 – 44
1Øystein NesseTrondheim7018:46,8
2Are UranHavørn7118:50,700:03,9
3Matti BernitzMosjonistforeninga6919:11,700:24,9
4Einar EngvikNOTEAM10019:28,800:42,0
5Bjørn KruseNOTEAM9221:33,502:46,7
6Dag NæssÅIF8522:27,403:40,6
7Åge HerjeRauma Golfklubb4825:00,806:14,0
Antall7Påmeldte: 7Startende: 7
Menn 45 – 49
1Øyvind UnhjemSportsklubben Rye7718:13,4
2Frode DahleÅndalsnes IF7219:48,601:35,2
3Dennis FjellheimVistdal IL7321:41,703:28,3
4Roy Andre LangeVistdal IL7422:12,503:59,1
5Trond SvensenMåndalen IL7624:31,206:17,8
6Håkon HjeldenInnfjorden IL8924:47,806:34,4
7Arve SandnesTrondheim Golfklubb7525:25,707:12,3
Antall7Påmeldte: 7Startende: 7
Menn 50 – 54
1Enok VoldsetMåndalen IL8020:20,8
2Bård Eiliv OppigardEikesdal SSL7822:11,101:50,3
3Carl Gunnar OrsetTorvikbukt IL7925:27,105:06,3
Antall3Påmeldte: 3Startende: 3
Menn 60 – 64
1Arne HopIsfjorden IL8127:44,1
Antall1Påmeldte: 1Startende: 1
Menn 65 – 69
1Dag SnipsøyrHareid IL8225:50,6
Antall1Påmeldte: 1Startende: 1
Menn 70 – 74
1Hans Kristian MyrabøØverdalen IL8326:34,7
2Peder RingdalMåndalen IL8428:35,902:01,2
Antall2Påmeldte: 2Startende: 2
Menn 55 – 59
1Ole Johan SætherIsfjorden IL9522:55,4
Antall1Påmeldte: 1Startende: 1
eTiming – www.emit.no19.05.2018 17:25:07Side:4

Dette innlegget har èn kommentar

Legg igjen en kommentar

Lukk meny