Løpnavn: Åndalsnesløpet 2009  
Disiplin: Terrengløp, fellesstart  
Arrangør: Åndalsnes IF  
Sted:     Øran stadion  
Dato:     23.05.09  
   
   
Plass NavnKlubbSlutt-tid
   
Gutter 11-12 år 
1 HOVDE Bendik Voll 2:01
2 SOGGE Eskil Herje 2:09
3 OLSEN Ståle 2:15
4 HERJE Marius Hansen 2:32
   
Jenter 11-12 år  
1 MIDSUND Ida Sylte 2:07
2 Lange Julie 2:12
3 DAHLE Rikke Gjeitnes 2:14
4 EIDE Julie Roald 2:15
5 YTTERLI Alette 2:18
6 AANDAL Ane 2:18
7 SLETTALØKKEN Marie 2:31
8 HENRIKSEN Rebecca Skov 2:40
   
Gutter 13-14 år  
1 BUGGE AndersEIDSVÅG IL19:39
2 SOLGAARD TobiasVÅGSTRANDA20:10
3 ØSTIGÅRD Leo SkiriÅNDALSNES IF20:40
3 JONASSEN Alexander ÅndalÅNDALSNES IF20:40
5 SÆTHER Bjørn Tore SlettaløkkenÅNDALSNES IF21:26
6 BERILD JoeISFJORDEN IL21:42
7 FURSET JonasÅNDALSNES IL22:03
7 HUSTAD EirikÅNDALSNES IF22:03
9 KJØS SkjalgEIDSVÅG IL22:28
10 SVENDSON IsacÅNDALSNES IF22:34
11 ANDORSEN Martin RuiLANGFJORDEN FK22:47
12 HAUGEN Jonas KristiansenÅNDALSNES IF23:37
13 HAMMERVOLD Sindre KavliÅNDALSNES IF24:03
14 SMISETHJELL FredrikÅNDALSNES IF24:21
15 STAURSET OlavÅNDALSNES IF25:24
16 SVENDSON SanderÅNDALSNES IF25:41
17 HOVDE BendikMÅNDALEN IL26:30
18 ÅNDAL KjetilÅNDALSNES IL26:35
19 AURE AndreasÅNDALSNES IF27:03
20 MELBØ F.ISFJORDEN IL27:09
21 SCARFI Ludvig AarøÅNDALSNES IF27:19
22 STAURSET IsakÅNDALSNES IF27:24
23 MOEN Fabian SkjelbostadINNFJORDEN IL27:32
24 STENERUD Knut HaakonINNFJORDEN IL28:34
25 AAK Isak FjørtoftÅNDALSNES IF29:48
26 DAHLE SivertÅNDALSNES IF34:26
   
Jenter 13-14 år  
1 BREDELI Aud IreneISFJORDEN IL20:26
2 ØSTIGÅRD Rikke SkiriÅNDALSNES IF20:40
3 AANDAL LiveISFJORDEN IL21:01
4 LANGE JulieVISTDAL IL23:35
5 AASHEIM IngvillISFJORDEN IL23:45
6 HANSET JulieÅNDALSNES IF23:55
7 TEIGE Kristina SetnesÅNDALSNES IF24:06
8 DAHLE RebekkaÅNDALSNES IF24:11
9 INDREBØ Marte YuÅNDALSNES IF24:12
10 SÆTHER Kamilla SlettaløkkenÅNDALSNES IF24:45
11 DAHLE Rikke GjertnesSKÅLA IL25:11
12 NYGÅRD Elise RemmenÅNDALSNES IF26:42
13 KAVLI Ida AakISFJORDEN IL27:28
14 MIDTUN MaleneÅNDALSNES IF27:40
15 HANSET AnnaÅNDALSNES IF29:48
16 AASLI GuriÅNDALSNES IF29:50
17 HOVDE Nora VoldMÅNDALEN IL40:16
18 DEUNK Henriette W.MÅNDALEN IL40:31
   
Gutter 15-16 år  
1 ULEKLEIV ØysteinDOMBÅS IL18:02
2 SÆTHER Martin HaddalDIMNA IL18:31
3 STAVÅS Jon AreÅNDALSNES IF18:46
4 HUSTAD JørnÅNDALSNES IF19:05
5 BRØDRESKIFT Per GunnarIL MOLDE-OLYMP19:08
6 VEE MIDTUN EmilÅNDALSNES IL19:55
7 DIMMEN BrageDIMNA IL20:31
8 MOA STØVE AndreasÅNDALSNES IF20:33
9 LID Sondre NIL MOLDE-OLYMP22:16
10 AURE SivertÅNDALSNES IF23:44
   
Jenter 15-16 år  
1 OTTESTAD VildeIL MOLDE-OLYMP21:30
2 HOEL Anne KristinVALLDAL IL23:00
3 DAHLE Cecilie AakÅNDALSNES IL26:45
4 DAHLE Elise AakÅNDALSNES IL27:28
   
Gutter 17-18 år  
1 BUGGE JohanEIDSVÅG IL16:26
2 SÆTERBØ OleRINDALS-TROLL17:41
3 REITEN Tore Eling G.RAUMA PEAKS BASKETBALL19:00
4 KJØS TrymEIDSVÅG IL19:32
   
Jenter 17-18 år  
1 MARTINSEN Marita RustadÅNDALSNES IF20:05
2 RINGSTAD MariaDIMNA IL20:40
2 BUGGE GunnhildEIDSVÅG IL20:40
4 VATTØY MariaDIMNA IL20:43
   
Menn 19-34 år  
1 GJEDREM Hans MartinVALLDAL IL16:01
2 BUGGE ØyvindEIDSVÅG IL17:20
3 FLÅTEN MartinRAUMA SK18:05
4 RINGDAL Nils IvarMÅNDALEN IL18:18
5 HUSTAD Tore AndreÅNDALSNES IF18:28
6 STØLEN SimonMIDSUND IL19:11
7 VALSET Jøran 20:07
7 MJELVA StianÅNDALSNES IL20:07
9 SKJEGSTAD Jan Børge 20:40
10 STØRSET Arild 21:19
11 HAUGEN StianÅNDALSNES IF23:37
12 VÅGE Ronnie 26:06
   
Kvinner 19-34  
1 GRØVDAL Karoline BjerkeliSK VIDAR16:05
2 ENDRERUD JannickeISFJORDEN IL24:44
3 ALNES ÅseÅNDALSNES IF27:05
4 UNHJEM AnitaISFJORDEN IL28:15
5 BERGDOMÅS HildegunnDOMBÅS IL29:06
6 GRØTTA Kristin 34:32
6 VOLDEN Linda M. 34:32
   
Menn 35-39 år  
1 TADESE DerejeTINGVOLL FIK16:32
2 KOREN Esten RekkertbøINNFJORDEN IL18:10
3 MYHRE Kjell-OlavDOMBÅS IL18:56
4 DAHLE FrodeÅNDALSNES IF19:59
5 MERLID RichardOSLOFJORD TRIALTLON20:36
6 ERLANDSEN Tom-ErikISFJORDEN IL20:40
   
Kvinner 35-39 år  
1 SYNSTNES BrynhildÅNDALSNES IF19:30
2 AANDAL NinaISFJORDEN IL20:34
3 VIK MagnhildINNFJORDEN IL23:00
   
Menn 40-44 år  
1 NYLUND SvenIL MOLDE-OLYMP17:39
2 HUSØY GjermundINNFJORDEN IL18:29
3 ØDEGÅRD OleEKKO/AUREOSEN IL20:18
4 STAVÅS Jon ArildÅNDALSNES IF23:00
5 VEE MIDTUN AlfÅNDALSNES IL23:54
6 DAHLE StigSKÅLA IL25:12
7 SVENDSON CatoÅNDALSNES IF25:28
8 HAUGEN John AlanTINE TUNGA BIL26:11
9 STENERUD Knut JohanINNFJORDEN IL28:34
   
Kvinner 40-44 år  
1 GJEITNES JørillSKÅLA IL23:00
2 GRYTTEN EllinorIL MOLDE OLYMP24:17
3 BJERKELI ÅseISFJORDEN IL24:49
   
Menn 45-49 år  
1 HOLE TerjeÅNDALSNES IL18:33
2 DOSET OveISFJORDEN IL19:14
3 FOSTERVOLL Cato StøbakkÅNDALSNES IF19:44
4 ROGNERUD HåvardISFJORDEN IL20:13
5 HANSET Roar 25:09
   
Kvinner 45-49 år  
1 BREDELI Anne Kristi HISFJORDEN IL21:55
2 AASLIE Laila 24:56
   
Menn 50-54 år  
1 GISKE Odd Arne 20:07
   
Kvinner 50-54 år  
1 UNHJEM Gunn BjerkeliISFJORDEN IL24:08
2 INDREBØ SolveigÅNDALSNES IF28:22
   
Menn 60 år +  
1 WIIK KåreFØRDE20:40
2 FUGLSET HelgeÅLESUND FIK20:55
3 GRIDSET IngvarINNFJORDEN IL21:46
 
Lukk meny