Løpsnavn: Åndalsnesløpet
Disiplin: Terrengløp
Arrangør: Åndalsnes IF
Sted: Øran
Dato: 19.05.2007

Gutter 13-14 år
1 HUSTAD Jørn Åndalsnes IF 19:23
2 STAVÅS Jon Are Åndalsnes IF 20:18
3 MIDTUN Emil Vee Åndalsnes IF 20:23
4 HOLE Sivert Åndalsnes IF 22:59
5 JONASSEN Alexander Åndalsnes IF 23:10
6 HOLE Henrik skåla 23:27
7 SVENDSON Isac Fostervoll Åndalsnes IF 25:23
8 SÆTHER Bjørn Tore Åndalsnes IF 26:03
9 AURE Sivert VFK 27:45
10 AURE Lauritz ekko/aurosen 27:47
11 NUNCIC Marius Åndalsnes IF 28:17
12 ØSTIGÅRD Leo Skiri Åndalsnes IF 28:52

Jenter 13-14 år
1 GUSSIÅS Mari Støen Molde og omegn 21:10
2 BRØSTE Elin Eide LillehammerIF 23:45
3 GJEITNES Mathea Skåla IL 24:07
4 ØSTIGÅRD Rikke Skiri Åndalsnes IF 24:46
5 ØSTIGÅRD Lina Skiri Åndalsnes IF 25:05
6 INDREBØ Marte Åndalsnes IF 25:43
7 HANSET Julie Åndalsnes IF 25:44
8 NYGÅRD Marte Remmem Åndalsnes IF 28:30
9 DAHLE Rebekka Krohn Åndalsnes IF 32:36
10 LARSSON Andrea Krohn Åndalsnes IF 34:28
11 NYGÅRD Elise Remmem Åndalsnes IF 34:30
12 STETTE Emilie Åndalsnes IF 34:33

Gutter 15-16 år
1 BUGGE Johan Eidsvåg IL 16:49
2 ROLLAND Sigve Ness TINGVOLL IL 20:13
3 GUSSIÅS Håkon Molde og omegn 20:27
4 LARSSON Jonas Åndalsnes IF 20:46
5 HOLE Magnus SKÅLA IL 22:21

Jenter 15-16 år
1 MARTINSEN Marita Rus LANGFJORDEN 20:07
2 BUGGE Gunnhild Eidsvåg IL 20:54
3 TOUIHRI Isabelle Åndalsnes IF 24:08
4 UNHJEM Ingunn Dahle Isfjorden IL 24:37

Gutter 17-18 år
1 HUSTAD Tore Andre Åndalsnes IF 18:42
2 STØLEN Simon MISUNDIL 20:40

Jenter 17-18 år
1 GRØVDAL Karoline Bje Isfjorden IL 16:21

Menn 19-34 år
1 SÆGROV Leif Molde Olymp 16:47
2 KOKSVIK Marius TINGVOLL IL 17:08
3 BUGGE Øyvind EIDSVÅG IL 17:11
4 GJUL Jørn Henrik TINGVOLL IL 17:28
5 HOP Marcus Isfjorden IL 17:45
6 DAHLE Frode Åndalsnes IF 19:31
7 GJERDE Robin Åndalsnes IF 20:06
8 SOLBU Kristian Molde Olymp 21:27
9 YRI Anders NLH 22:17
10 EIDSETER Sveinolav TINGVOLL FIK 22:19
11 VALSETH Jøran uten klubb 23:01
12 HOEL Frank UTEN KLUBB 23:53
13 MARTINSEN Audun Rust LANGFJORDEN 24:10

Kvinner 19-34
1 ENGESET Kristine Eik TINGVOLL IL 17:11
2 FJØRTOFT Silje Ørsta IL 17:59
3 AANDAL Nina Ellingse Isfjorden IL 20:31
4 ØSTIGÅRD Marielle Sk Åndalsnes IF 25:05
5 YRI Frøydis W. 25:58
6 GISKEØDEGÅRD Cecilie Åndalsnes IF 30:05

Menn 35-39 år
1 MYHRE Kjell Olav HV11 19:27
2 BREKKEN Erik Åndalsnes IF 20:14
3 ELLINGSETER Rune Isfjorden IL 21:06
4 HENRIKSEN Andreas Åndalsnes IF 22:51
5 ØDEGÅRD Ole Tommy UTENKLUBB 27:16
6 HAUGEN Sondre UTENKLUBB 27:58

Menn 40-44 år
1 KJOS Finn Thorer Åndalsnes IF 18:57
2 ÅNDAL Torkil Åndalsnes IF 21:54
3 HUSØY Gjermund Innfjorden 22:41

Kvinner 40-44 år
1 GRYTTEN Ellinor Molde Olymp 24:45

Menn 45-49 år
1 HOLE Terje Åndalsnes IF 18:12
2 BUGGE Johan EIDSVÅG IL 18:50
3 DOSETH Ove Isfjorden IL 18:51
4 ØDEGÅRD Ole EKKO/AUREOSEN 19:15
5 FOSTERVOLL Cato Åndalsnes IF 19:35
6 SÆTHER Ole Johan Isfjorden IL 19:50
7 BERGHEIM Odd Eirik Molde Olymp 20:32
8 HAUGEN Joleik Svanem Isfjorden IL 23:10

Menn 50-54 år
1 SÆGROV Jarl VESTNES/VARFJE 20:19
2 GISKE Jan Ove ÅLESUND FRIIDRE 21:38
3 GRINDVIK Egil HV11 23:36

Kvinner 50-54 år
1 INDREBØ Solveig Åndalsnes IF 28:43
2 WAHLGREN Tove Skiri SARPSBORG ORIE 28:55

Menn 60-69 år
1 ELLINGSETER Reidar Isfjorden IL 22:54
2 WAHLGREN Tom SARPSBORG OL 23:55

Kvinner 60-69
1 SKIRI Jorunn W. søm 31:32

Lukk meny