Resultater Åndalsnesløpet, 24. mai 2008
Arrangør: Åndalsnes IF
Sted: Øran stadion

Plass Navn Klubb Slutt-tid

Gutter 13-14 år
1 STAVÅS Jon Are Åndalsnes IF 18:56
2 MIDTUN Emil Vee Åndalsnes IF 19:47
3 STØVE Andreas vfk 20:42
4 JONASSEN Alexander Åndalsnes IF 21:02
5 BUGGE Anders Eidsvåg 21:06
6 LIE Gunnar tomrefjord 21:16
7 HOLE Sivert Åndalsnes IF 22:29
8 ØSTIGÅRD Leo Skiri Åndalsnes IF 22:57
9 HOLE Henrik Skåla 23:03
10 BERILD Joe Isfjorden IL 23:13
11 HUSTAD Eirik Åndalsnes IF 23:25
12 AURE Sivert Åndalsnes IF 24:11
13 AURE Lauritz Åndalsnes IF 26:02
14 STETTE Erik Åndalsnes IF 26:34
15 AURE Andreas Åndalsnes IF 27:28
16 HAUGEN Jonas Kristiansen Åndalsnes IF 27:37
17 SKOGLUND Tor Eirik Åndalsnes IF 28:43
18 LEERGAARD Fredrik Åndalsnes IF 31:29
19 HOVDE Bendik Åndalsnes IF 33:37
20 STENERUD Knut Håkon iNNFJORDEN 33:43
21 STØVE Sondre Åndalsnes IF 36:50
22 DAHLE Sivert Åndalsnes IF 39:32
23 SKOGLUND Bjørn Eivind Åndalsnes IF 40:32

Jenter 13-14 år
1 ØSTIGÅRD Rikke Skiri Åndalsnes IF 23:03
2 ÅNDAL Live Isfjorden IL 23:16
3 INDREBØ Marte Yu Åndalsnes IF 23:46
4 DAHLE Rebecca Krohn Åndalsnes IF 24:37
5 RYPDAL Olivia Isfjorden IL 24:54
6 NYGÅRD Elise Åndalsnes IF 25:52
7 GJERSTAD Signe Åndalsnes IF 26:01
7 HOEL Helle Isfjorden IL 26:01
9 MJELVA Ingvild VFK 26:02
10 HANSET Julie Åndalsnes IF 26:32
11 NYGÅRD Marte 28:24
12 AASHEIM Ingvild Isfjorden IL 28:42
13 SÆTHER Camilla Åndalsnes IF 28:43
14 MISUND Ida Sylte Åndalsnes IF 28:52
15 MJELVA Aurora Åndalsnes IF 28:58
16 KAVLI Ida Aak Isfjorden IL 29:03
17 STETTE Emilie Åndalsnes IF 31:53
18 ØVERLAND Ann Katrin Åndalsnes IF 33:08
19 HOVDE Nora Voll Måndalen IL 36:39
20 DAHLE Julie Åndalsnes IF 39:32
20 MIDTUN Malene Åndalsnes IF 39:32
22 NORD Ingrid Isfjorden IL 52:40

Gutter 15-16 år
1 ULVESTAD Kristoffer Vold Åndalsnes IF 19:40
2 HUSTAD Jørn Åndalsnes IF 20:11
3 KAVLI Lars Erik Isfjorden IL 20:25
4 LARSSON Jonas B Åndalsnes IF 20:45
5 HOLE Magnus Skåla 20:57

Jenter 15-16 år
1 BUGGE Gunhild Eidsvåg 20:43
2 HOLE Synnøve Åndalsnes IF 30:07

Gutter 17-18 år
1 BUGGE Johan Eidsvåg 17:00
2 HUSTAD Tore Andre Åndalsnes IF 19:54
3 HAGESTANDE Anders Lesjaskog 21:05

Jenter 17-18 år
1 RUSTAD Marita Åndalsnes IF 19:37
2 SETNES Karen Åndalsnes IF 19:51

Menn 19-34 år
1 AMUNDSEN Asbjørn Gular 15:46
2 KOKSVIK Marius Tingvoll 16:31
3 BUGGE Øyvind Eidsvåg 17:22
4 RINGDAL Nils Ivar Måndalen IL 17:31
5 JAKOBSEN Ronny Medskila Skilag 18:13
6 HOP Markus Isfjorden IL 18:18
7 GJERDE Robin Åndalsnes IF 19:16
8 OLESEN Inge Lillehammer 19:59
9 VALSETH Jøran Åndalsnes IF 21:43
10 FLATERUDHAGEN Glenn Erik Åndalsnes IF 22:33

Kvinner 19-34
1 ENDRERUD Janniche Isfjorden IL 23:57

Menn 35-39 år
1 HUSØY Egil Gossen IL 16:54
2 DAHLE Frode Åndalsnes IF 19:32
3 LANGE Roy vistdal 20:01
4 HENRIKSEN Anders Skov 20:56
5 HEEN Morten Prytz Åndalsnes IF 21:18
6 STØVE Reidar Åndalsnes IF 24:28
7 STETTE Petter Åndalsnes IF 26:35

Kvinner 35-39 år
1 SYNSTNES Brynhild Åndalsnes IF 17:52
2 ÅNDAL Nina Isfjorden IL 20:30
3 VIK Magnhild Innfjorden 21:16
4 GJEITNES Jøril Skåla 23:49
5 NORD Åshild Isfjorden IL 25:11

Menn 40-44 år
1 KJOS Finn Thorer Åndalsnes IF 17:45
2 DANEVAD Håkon Ås 18:49
3 ØDEGÅRD Ole Ekko 20:57
4 NORD Bjørn Isfjorden IL 21:35
5 KRISTOFFERSEN Andre Åndalsnes IF 22:20
6 SMISETHJELL Arne Hydro BIL 22:26
7 TALBERG Sveinung Rauma Sykkelklubb 22:33
8 MIDTUN Alf Vee Åndalsnes IF 23:41

Kvinner 40-44 år
1 GRYTTEN Ellinor moi 24:25
2 SVANEMYR Anett Åndalsnes IF 29:10

Menn 45-49 år
1 GAUTVIK Terje MOI 16:38
2 RYPDAL Magnor Isfjorden IL 17:28
3 HOLE Terje Åndalsnes IF 18:22
4 BAKKE Kåre Gunnar Isfjorden IL 18:32
5 DOSETH Ove Isfjorden IL 19:06
6 ROGNEBAKKE Odd Tambarskjelvar 19:16
6 FOSTERVOLL Cato Åndalsnes IF 19:16
8 ROGNERUD Håvard Åndalsnes IF 20:24
9 FLÅTHEN Kåre Åndalsnes IF 20:45
10 ÅNDAL Torkild Åndalsnes IF 22:39
11 GJERDE Roger Åndalsnes IF 24:27
12 SMISETHJELL Lars Åndalsnes IF 32:39

Kvinner 45-49 år
1 DOSETH Mariann Isfjorden IL 24:16
2 AASLIE Laila 24:59

Menn 50-54 år
1 WÆRÅS Knut Isfjorden IL 23:42
2 LIEN Tormod Vågstranda IL 35:57

Kvinner 50-54 år
1 UNHJEM Gunn Bjerkeli Isfjorden IL 24:25
2 WAHLGREN Tove Skiri Sarpsborg O-lag 26:40
3 INDREBØ Solveig Åndalsnes IF 27:26

Menn 55-59 år
1 WIIK Kåre Førde 20:40
2 HAUGEN Falke vfk 21:28
3 ENDRERUD Åge Wonderland 27:30

Menn 60 år +
1 GRIDSET Ingvar Innfjorden 21:48
2 WAHLGREN Tom Sarpsborg O-lag 23:48
3 ELLINGSETER Reidar Isfjorden IL

Barneløpet:

Jenter 11-12 år
1 AASHEIM Ingvill 1:57
2 AANDAL Live 1:58
3 ØSTIGÅRD Rikke 2:13
4 OSHAUG Julie 2:20
5 LANGE Julie Marlene 2:23
6 NØRSTEGÅRD Elianna Nøste 2:24
7 BJØRLYKHAUG Anja 2:25
7 BØ Kathrine 2:25
9 GJERSTAD Signe 2:26
10 BRUASETH Marte Flobergseter 2:46
11 SÆTHER Elin 2:48
11 LYNGHAUG Sofie Johnsen 2:48

Gutter 11-12 år
1 BØ Thomas 2:07
2 HUSTAD Eirik 2:13
3 AURE Andreas 2:29
4 RYDJORD Jim 2:31
5 ROGNAN Fredrik 2:32
6 BJØLVERUDÅS Ole Andreas 2:35
7 ALNES Markus Berg 2:38
7 OLSEN Ståle 2:38
9 BROVOLD Håvard Heen 2:45
10 ØDEGÅRD Kristian 3:06
11 HERJE Bjørnar 3:23

Lukk meny