JM Financial Services - шаблон joomla Создание сайтов
Løpsnavn: Åndalsnesløpet
Disiplin: Terrengløp
Arrangør: Åndalsnes IF
Sted: Øran
Dato: 19.05.2007

Gutter 13-14 år 
1 HUSTAD Jørn Åndalsnes IF 19:23  
2 STAVÅS Jon Are Åndalsnes IF 20:18  
3 MIDTUN Emil Vee Åndalsnes IF 20:23  
4 HOLE Sivert Åndalsnes IF 22:59  
5 JONASSEN Alexander Åndalsnes IF 23:10  
6 HOLE Henrik skåla 23:27  
7 SVENDSON Isac Fostervoll Åndalsnes IF 25:23  
8 SÆTHER Bjørn Tore Åndalsnes IF 26:03  
9 AURE Sivert VFK 27:45  
10 AURE Lauritz ekko/aurosen 27:47  
11 NUNCIC Marius Åndalsnes IF 28:17  
12 ØSTIGÅRD Leo Skiri Åndalsnes IF 28:52  

Jenter 13-14 år
1 GUSSIÅS Mari Støen Molde og omegn 21:10  
2 BRØSTE Elin Eide LillehammerIF 23:45  
3 GJEITNES Mathea Skåla IL 24:07  
4 ØSTIGÅRD Rikke Skiri Åndalsnes IF 24:46  
5 ØSTIGÅRD Lina Skiri Åndalsnes IF 25:05  
6 INDREBØ Marte Åndalsnes IF 25:43  
7 HANSET Julie Åndalsnes IF 25:44  
8 NYGÅRD Marte Remmem Åndalsnes IF 28:30  
9 DAHLE Rebekka Krohn Åndalsnes IF 32:36  
10 LARSSON Andrea Krohn Åndalsnes IF 34:28  
11 NYGÅRD Elise Remmem Åndalsnes IF 34:30  
12 STETTE Emilie Åndalsnes IF 34:33  

Gutter 15-16 år
1 BUGGE Johan Eidsvåg IL 16:49  
2 ROLLAND Sigve Ness TINGVOLL IL 20:13  
3 GUSSIÅS Håkon Molde og omegn 20:27  
4 LARSSON Jonas Åndalsnes IF 20:46  
5 HOLE Magnus SKÅLA IL 22:21  

Jenter 15-16 år
1 MARTINSEN Marita Rus LANGFJORDEN 20:07  
2 BUGGE Gunnhild Eidsvåg IL 20:54  
3 TOUIHRI Isabelle Åndalsnes IF 24:08  
4 UNHJEM Ingunn Dahle Isfjorden IL 24:37  

Gutter 17-18 år
1 HUSTAD Tore Andre Åndalsnes IF 18:42  
2 STØLEN Simon MISUNDIL 20:40  

Jenter 17-18 år
1 GRØVDAL Karoline Bje Isfjorden IL 16:21  

Menn 19-34 år
1 SÆGROV Leif Molde Olymp 16:47  
2 KOKSVIK Marius TINGVOLL IL 17:08  
3 BUGGE Øyvind EIDSVÅG IL 17:11  
4 GJUL Jørn Henrik TINGVOLL IL 17:28  
5 HOP Marcus Isfjorden IL 17:45  
6 DAHLE Frode Åndalsnes IF 19:31  
7 GJERDE Robin Åndalsnes IF 20:06  
8 SOLBU Kristian Molde Olymp 21:27  
9 YRI Anders NLH 22:17  
10 EIDSETER Sveinolav TINGVOLL FIK 22:19  
11 VALSETH Jøran uten klubb 23:01  
12 HOEL Frank UTEN KLUBB 23:53  
13 MARTINSEN Audun Rust LANGFJORDEN 24:10  

Kvinner 19-34
1 ENGESET Kristine Eik TINGVOLL IL 17:11  
2 FJØRTOFT Silje Ørsta IL 17:59  
3 AANDAL Nina Ellingse Isfjorden IL 20:31  
4 ØSTIGÅRD Marielle Sk Åndalsnes IF 25:05  
5 YRI Frøydis W. 25:58  
6 GISKEØDEGÅRD Cecilie Åndalsnes IF 30:05  

Menn 35-39 år
1 MYHRE Kjell Olav HV11 19:27  
2 BREKKEN Erik Åndalsnes IF 20:14  
3 ELLINGSETER Rune Isfjorden IL 21:06  
4 HENRIKSEN Andreas Åndalsnes IF 22:51  
5 ØDEGÅRD Ole Tommy UTENKLUBB 27:16  
6 HAUGEN Sondre UTENKLUBB 27:58  

Menn 40-44 år
1 KJOS Finn Thorer Åndalsnes IF 18:57  
2 ÅNDAL Torkil Åndalsnes IF 21:54  
3 HUSØY Gjermund Innfjorden 22:41  

Kvinner 40-44 år
1 GRYTTEN Ellinor Molde Olymp 24:45  

Menn 45-49 år
1 HOLE Terje Åndalsnes IF 18:12  
2 BUGGE Johan EIDSVÅG IL 18:50  
3 DOSETH Ove Isfjorden IL 18:51  
4 ØDEGÅRD Ole EKKO/AUREOSEN 19:15  
5 FOSTERVOLL Cato Åndalsnes IF 19:35  
6 SÆTHER Ole Johan Isfjorden IL 19:50  
7 BERGHEIM Odd Eirik Molde Olymp 20:32  
8 HAUGEN Joleik Svanem Isfjorden IL 23:10  

Menn 50-54 år
1 SÆGROV Jarl VESTNES/VARFJE 20:19  
2 GISKE Jan Ove ÅLESUND FRIIDRE 21:38  
3 GRINDVIK Egil HV11 23:36  

Kvinner 50-54 år
1 INDREBØ Solveig Åndalsnes IF 28:43  
2 WAHLGREN Tove Skiri SARPSBORG ORIE 28:55  

Menn 60-69 år
1 ELLINGSETER Reidar Isfjorden IL 22:54  
2 WAHLGREN Tom SARPSBORG OL 23:55  

Kvinner 60-69
1 SKIRI Jorunn W. søm 31:32