JM Financial Services - шаблон joomla Создание сайтов
Løpnavn: Åndalsnesløpet 2009    
Disiplin: Terrengløp, fellesstart    
Arrangør: Åndalsnes IF    
Sted:     Øran stadion    
Dato:     23.05.09    
     
     
Plass Navn Klubb Slutt-tid
     
Gutter 11-12 år  
1 HOVDE Bendik Voll   2:01
2 SOGGE Eskil Herje   2:09
3 OLSEN Ståle   2:15
4 HERJE Marius Hansen   2:32
     
Jenter 11-12 år    
1 MIDSUND Ida Sylte   2:07
2 Lange Julie   2:12
3 DAHLE Rikke Gjeitnes   2:14
4 EIDE Julie Roald   2:15
5 YTTERLI Alette   2:18
6 AANDAL Ane   2:18
7 SLETTALØKKEN Marie   2:31
8 HENRIKSEN Reecca Skov   2:40
     
Gutter 13-14 år    
1 BUGGE Anders EIDSVÅG IL 19:39
2 SOLGAARD Tobias VÅGSTRANDA 20:10
3 ØSTIGÅRD Leo Skiri ÅNDALSNES IF 20:40
3 JONASSEN Alexander Åndal ÅNDALSNES IF 20:40
5 SÆTHER Bjørn Tore Slettaløkken ÅNDALSNES IF 21:26
6 BERILD Joe ISFJORDEN IL 21:42
7 FURSET Jonas ÅNDALSNES IL 22:03
7 HUSTAD Eirik ÅNDALSNES IF 22:03
9 KJØS Skjalg EIDSVÅG IL 22:28
10 SVENDSON Isac ÅNDALSNES IF 22:34
11 ANDORSEN Martin Rui LANGFJORDEN FK 22:47
12 HAUGEN Jonas Kristiansen ÅNDALSNES IF 23:37
13 HAMMERVOLD Sindre Kavli ÅNDALSNES IF 24:03
14 SMISETHJELL Fredrik ÅNDALSNES IF 24:21
15 STAURSET Olav ÅNDALSNES IF 25:24
16 SVENDSON Sander ÅNDALSNES IF 25:41
17 HOVDE Bendik MÅNDALEN IL 26:30
18 ÅNDAL Kjetil ÅNDALSNES IL 26:35
19 AURE Andreas ÅNDALSNES IF 27:03
20 MELBØ F. ISFJORDEN IL 27:09
21 SCARFI Ludvig Aarø ÅNDALSNES IF 27:19
22 STAURSET Isak ÅNDALSNES IF 27:24
23 MOEN Fabian Skjelbostad INNFJORDEN IL 27:32
24 STENERUD Knut Haakon INNFJORDEN IL 28:34
25 AAK Isak Fjørtoft ÅNDALSNES IF 29:48
26 DAHLE Sivert ÅNDALSNES IF 34:26
     
Jenter 13-14 år    
1 BREDELI Aud Irene ISFJORDEN IL 20:26
2 ØSTIGÅRD Rikke Skiri ÅNDALSNES IF 20:40
3 AANDAL Live ISFJORDEN IL 21:01
4 LANGE Julie VISTDAL IL 23:35
5 AASHEIM Ingvill ISFJORDEN IL 23:45
6 HANSET Julie ÅNDALSNES IF 23:55
7 TEIGE Kristina Setnes ÅNDALSNES IF 24:06
8 DAHLE Rebekka ÅNDALSNES IF 24:11
9 INDREBØ Marte Yu ÅNDALSNES IF 24:12
10 SÆTHER Kamilla Slettaløkken ÅNDALSNES IF 24:45
11 DAHLE Rikke Gjertnes SKÅLA IL 25:11
12 NYGÅRD Elise Remmen ÅNDALSNES IF 26:42
13 KAVLI Ida Aak ISFJORDEN IL 27:28
14 MIDTUN Malene ÅNDALSNES IF 27:40
15 HANSET Anna ÅNDALSNES IF 29:48
16 AASLI Guri ÅNDALSNES IF 29:50
17 HOVDE Nora Vold MÅNDALEN IL 40:16
18 DEUNK Henriette W. MÅNDALEN IL 40:31
     
Gutter 15-16 år    
1 ULEKLEIV Øystein DOMBÅS IL 18:02
2 SÆTHER Martin Haddal DIMNA IL 18:31
3 STAVÅS Jon Are ÅNDALSNES IF 18:46
4 HUSTAD Jørn ÅNDALSNES IF 19:05
5 BRØDRESKIFT Per Gunnar IL MOLDE-OLYMP 19:08
6 VEE MIDTUN Emil ÅNDALSNES IL 19:55
7 DIMMEN Brage DIMNA IL 20:31
8 MOA STØVE Andreas ÅNDALSNES IF 20:33
9 LID Sondre N IL MOLDE-OLYMP 22:16
10 AURE Sivert ÅNDALSNES IF 23:44
     
Jenter 15-16 år    
1 OTTESTAD Vilde IL MOLDE-OLYMP 21:30
2 HOEL Anne Kristin VALLDAL IL 23:00
3 DAHLE Cecilie Aak ÅNDALSNES IL 26:45
4 DAHLE Elise Aak ÅNDALSNES IL 27:28
     
Gutter 17-18 år    
1 BUGGE Johan EIDSVÅG IL 16:26
2 SÆTERBØ Ole RINDALS-TROLL 17:41
3 REITEN Tore Eling G. RAUMA PEAKS BASKETBALL 19:00
4 KJØS Trym EIDSVÅG IL 19:32
     
Jenter 17-18 år    
1 MARTINSEN Marita Rustad ÅNDALSNES IF 20:05
2 RINGSTAD Maria DIMNA IL 20:40
2 BUGGE Gunnhild EIDSVÅG IL 20:40
4 VATTØY Maria DIMNA IL 20:43
     
Menn 19-34 år    
1 GJEDREM Hans Martin VALLDAL IL 16:01
2 BUGGE Øyvind EIDSVÅG IL 17:20
3 FLÅTEN Martin RAUMA SK 18:05
4 RINGDAL Nils Ivar MÅNDALEN IL 18:18
5 HUSTAD Tore Andre ÅNDALSNES IF 18:28
6 STØLEN Simon MIDSUND IL 19:11
7 VALSET Jøran   20:07
7 MJELVA Stian ÅNDALSNES IL 20:07
9 SKJEGSTAD Jan Børge   20:40
10 STØRSET Arild   21:19
11 HAUGEN Stian ÅNDALSNES IF 23:37
12 VÅGE Ronnie   26:06
     
Kvinner 19-34    
1 GRØVDAL Karoline Bjerkeli SK VIDAR 16:05
2 ENDRERUD Jannicke ISFJORDEN IL 24:44
3 ALNES Åse ÅNDALSNES IF 27:05
4 UNHJEM Anita ISFJORDEN IL 28:15
5 BERGDOMÅS Hildegunn DOMBÅS IL 29:06
6 GRØTTA Kristin   34:32
6 VOLDEN Linda M.   34:32
     
Menn 35-39 år    
1 TADESE Dereje TINGVOLL FIK 16:32
2 KOREN Esten Rekkertbø INNFJORDEN IL 18:10
3 MYHRE Kjell-Olav DOMBÅS IL 18:56
4 DAHLE Frode ÅNDALSNES IF 19:59
5 MERLID Richard OSLOFJORD TRIALTLON 20:36
6 ERLANDSEN Tom-Erik ISFJORDEN IL 20:40
     
Kvinner 35-39 år    
1 SYNSTNES Brynhild ÅNDALSNES IF 19:30
2 AANDAL Nina ISFJORDEN IL 20:34
3 VIK Magnhild INNFJORDEN IL 23:00
     
Menn 40-44 år    
1 NYLUND Sven IL MOLDE-OLYMP 17:39
2 HUSØY Gjermund INNFJORDEN IL 18:29
3 ØDEGÅRD Ole EKKO/AUREOSEN IL 20:18
4 STAVÅS Jon Arild ÅNDALSNES IF 23:00
5 VEE MIDTUN Alf ÅNDALSNES IL 23:54
6 DAHLE Stig SKÅLA IL 25:12
7 SVENDSON Cato ÅNDALSNES IF 25:28
8 HAUGEN John Alan TINE TUNGA BIL 26:11
9 STENERUD Knut Johan INNFJORDEN IL 28:34
     
Kvinner 40-44 år    
1 GJEITNES Jørill SKÅLA IL 23:00
2 GRYTTEN Ellinor IL MOLDE OLYMP 24:17
3 BJERKELI Åse ISFJORDEN IL 24:49
     
Menn 45-49 år    
1 HOLE Terje ÅNDALSNES IL 18:33
2 DOSET Ove ISFJORDEN IL 19:14
3 FOSTERVOLL Cato Støbakk ÅNDALSNES IF 19:44
4 ROGNERUD Håvard ISFJORDEN IL 20:13
5 HANSET Roar   25:09
     
Kvinner 45-49 år    
1 BREDELI Anne Kristi H ISFJORDEN IL 21:55
2 AASLIE Laila   24:56
     
Menn 50-54 år    
1 GISKE Odd Arne   20:07
     
Kvinner 50-54 år    
1 UNHJEM Gunn Bjerkeli ISFJORDEN IL 24:08
2 INDREBØ Solveig ÅNDALSNES IF 28:22
     
Menn 60 år +    
1 WIIK Kåre FØRDE 20:40
2 FUGLSET Helge ÅLESUND FIK 20:55
3 GRIDSET Ingvar INNFJORDEN IL 21:46