JM Financial Services - шаблон joomla Создание сайтов
Resultater Åndalsnesløpet, 24. mai 2008
Arrangør: Åndalsnes IF
Sted: Øran stadion

Plass Navn Klubb Slutt-tid

Gutter 13-14 år
1 STAVÅS Jon Are Åndalsnes IF 18:56  
2 MIDTUN Emil Vee Åndalsnes IF 19:47  
3 STØVE Andreas vfk 20:42  
4 JONASSEN Alexander Åndalsnes IF 21:02  
5 BUGGE Anders Eidsvåg 21:06  
6 LIE Gunnar tomrefjord 21:16  
7 HOLE Sivert Åndalsnes IF 22:29  
8 ØSTIGÅRD Leo Skiri Åndalsnes IF 22:57  
9 HOLE Henrik Skåla 23:03  
10 BERILD Joe Isfjorden IL 23:13  
11 HUSTAD Eirik Åndalsnes IF 23:25  
12 AURE Sivert Åndalsnes IF 24:11  
13 AURE Lauritz Åndalsnes IF 26:02  
14 STETTE Erik Åndalsnes IF 26:34  
15 AURE Andreas Åndalsnes IF 27:28  
16 HAUGEN Jonas Kristiansen Åndalsnes IF 27:37  
17 SKOGLUND Tor Eirik Åndalsnes IF 28:43  
18 LEERGAARD Fredrik Åndalsnes IF 31:29  
19 HOVDE Bendik Åndalsnes IF 33:37  
20 STENERUD Knut Håkon iNNFJORDEN 33:43  
21 STØVE Sondre Åndalsnes IF 36:50  
22 DAHLE Sivert Åndalsnes IF 39:32  
23 SKOGLUND Bjørn Eivind Åndalsnes IF 40:32  

Jenter 13-14 år
1 ØSTIGÅRD Rikke Skiri Åndalsnes IF 23:03  
2 ÅNDAL Live Isfjorden IL 23:16  
3 INDREBØ Marte Yu Åndalsnes IF 23:46  
4 DAHLE Rebecca Krohn Åndalsnes IF 24:37  
5 RYPDAL Olivia Isfjorden IL 24:54  
6 NYGÅRD Elise Åndalsnes IF 25:52  
7 GJERSTAD Signe Åndalsnes IF 26:01  
7 HOEL Helle Isfjorden IL 26:01  
9 MJELVA Ingvild VFK 26:02  
10 HANSET Julie Åndalsnes IF 26:32  
11 NYGÅRD Marte 28:24  
12 AASHEIM Ingvild Isfjorden IL 28:42  
13 SÆTHER Camilla Åndalsnes IF 28:43  
14 MISUND Ida Sylte Åndalsnes IF 28:52  
15 MJELVA Aurora Åndalsnes IF 28:58  
16 KAVLI Ida Aak Isfjorden IL 29:03  
17 STETTE Emilie Åndalsnes IF 31:53  
18 ØVERLAND Ann Katrin Åndalsnes IF 33:08  
19 HOVDE Nora Voll Måndalen IL 36:39  
20 DAHLE Julie Åndalsnes IF 39:32  
20 MIDTUN Malene Åndalsnes IF 39:32  
22 NORD Ingrid Isfjorden IL 52:40  

Gutter 15-16 år
1 ULVESTAD Kristoffer Vold Åndalsnes IF 19:40  
2 HUSTAD Jørn Åndalsnes IF 20:11  
3 KAVLI Lars Erik Isfjorden IL 20:25  
4 LARSSON Jonas B Åndalsnes IF 20:45  
5 HOLE Magnus Skåla 20:57  

Jenter 15-16 år
1 BUGGE Gunhild Eidsvåg 20:43  
2 HOLE Synnøve Åndalsnes IF 30:07  

Gutter 17-18 år
1 BUGGE Johan Eidsvåg 17:00  
2 HUSTAD Tore Andre Åndalsnes IF 19:54  
3 HAGESTANDE Anders Lesjaskog 21:05  

Jenter 17-18 år
1 RUSTAD Marita Åndalsnes IF 19:37  
2 SETNES Karen Åndalsnes IF 19:51  

Menn 19-34 år
1 AMUNDSEN Asbjørn Gular 15:46  
2 KOKSVIK Marius Tingvoll 16:31  
3 BUGGE Øyvind Eidsvåg 17:22  
4 RINGDAL Nils Ivar Måndalen IL 17:31  
5 JAKOBSEN Ronny Medskila Skilag 18:13  
6 HOP Markus Isfjorden IL 18:18  
7 GJERDE Robin Åndalsnes IF 19:16  
8 OLESEN Inge Lillehammer 19:59  
9 VALSETH Jøran Åndalsnes IF 21:43  
10 FLATERUDHAGEN Glenn Erik Åndalsnes IF 22:33  

Kvinner 19-34
1 ENDRERUD Janniche Isfjorden IL 23:57  

Menn 35-39 år
1 HUSØY Egil Gossen IL 16:54  
2 DAHLE Frode Åndalsnes IF 19:32  
3 LANGE Roy vistdal 20:01  
4 HENRIKSEN Anders Skov 20:56  
5 HEEN Morten Prytz Åndalsnes IF 21:18  
6 STØVE Reidar Åndalsnes IF 24:28  
7 STETTE Petter Åndalsnes IF 26:35  

Kvinner 35-39 år
1 SYNSTNES Brynhild Åndalsnes IF 17:52  
2 ÅNDAL Nina Isfjorden IL 20:30  
3 VIK Magnhild Innfjorden 21:16  
4 GJEITNES Jøril Skåla 23:49  
5 NORD Åshild Isfjorden IL 25:11  

Menn 40-44 år
1 KJOS Finn Thorer Åndalsnes IF 17:45  
2 DANEVAD Håkon Ås 18:49  
3 ØDEGÅRD Ole Ekko 20:57  
4 NORD Bjørn Isfjorden IL 21:35  
5 KRISTOFFERSEN Andre Åndalsnes IF 22:20  
6 SMISETHJELL Arne Hydro BIL 22:26  
7 TALBERG Sveinung Rauma Sykkelklubb 22:33  
8 MIDTUN Alf Vee Åndalsnes IF 23:41  

Kvinner 40-44 år
1 GRYTTEN Ellinor moi 24:25  
2 SVANEMYR Anett Åndalsnes IF 29:10  

Menn 45-49 år
1 GAUTVIK Terje MOI 16:38  
2 RYPDAL Magnor Isfjorden IL 17:28  
3 HOLE Terje Åndalsnes IF 18:22  
4 BAKKE Kåre Gunnar Isfjorden IL 18:32  
5 DOSETH Ove Isfjorden IL 19:06  
6 ROGNEBAKKE Odd Tambarskjelvar 19:16  
6 FOSTERVOLL Cato Åndalsnes IF 19:16  
8 ROGNERUD Håvard Åndalsnes IF 20:24  
9 FLÅTHEN Kåre Åndalsnes IF 20:45  
10 ÅNDAL Torkild Åndalsnes IF 22:39  
11 GJERDE Roger Åndalsnes IF 24:27  
12 SMISETHJELL Lars Åndalsnes IF 32:39  

Kvinner 45-49 år
1 DOSETH Mariann Isfjorden IL 24:16  
2 AASLIE Laila 24:59  

Menn 50-54 år
1 WÆRÅS Knut Isfjorden IL 23:42  
2 LIEN Tormod Vågstranda IL 35:57  

Kvinner 50-54 år
1 UNHJEM Gunn Bjerkeli Isfjorden IL 24:25  
2 WAHLGREN Tove Skiri Sarpsborg O-lag 26:40  
3 INDREBØ Solveig Åndalsnes IF 27:26  

Menn 55-59 år
1 WIIK Kåre Førde 20:40  
2 HAUGEN Falke vfk 21:28  
3 ENDRERUD Åge Wonderland 27:30  

Menn 60 år +
1 GRIDSET Ingvar Innfjorden 21:48  
2 WAHLGREN Tom Sarpsborg O-lag 23:48  
3 ELLINGSETER Reidar Isfjorden IL  

Barneløpet:

Jenter 11-12 år
1 AASHEIM Ingvill 1:57  
2 AANDAL Live 1:58  
3 ØSTIGÅRD Rikke 2:13  
4 OSHAUG Julie 2:20  
5 LANGE Julie Marlene 2:23  
6 NØRSTEGÅRD Elianna Nøste 2:24  
7 BJØRLYKHAUG Anja 2:25  
7 BØ Kathrine 2:25  
9 GJERSTAD Signe 2:26  
10 BRUASETH Marte Flobergseter 2:46  
11 SÆTHER Elin 2:48  
11 LYNGHAUG Sofie Johnsen 2:48  

Gutter 11-12 år
1 BØ Thomas 2:07  
2 HUSTAD Eirik 2:13  
3 AURE Andreas 2:29  
4 RYDJORD Jim 2:31  
5 ROGNAN Fredrik 2:32  
6 BJØLVERUDÅS Ole Andreas 2:35  
7 ALNES Markus Berg 2:38  
7 OLSEN Ståle 2:38  
9 BROVOLD Håvard Heen 2:45  
10 ØDEGÅRD Kristian 3:06  
11 HERJE Bjørnar 3:23