JM Financial Services - шаблон joomla Создание сайтов

Åndalsnesløpet 2005
Arrangør: Åndalsnes IF
Sted: Øran Stadion

600 m  
11 - 12 år gutter  
1 Jørn Hustad ÅIF 2.00
2 Daniel Slemmen 2.08
3 Emil Vee Midtun ÅIF 2.13.
4 Gunnar S. Nauste 2.15.
5 Martin Rui 2.20.
6 Fredrik Setnes ÅIF 2.20.
7 Daniel Sørli ÅIF 2.20.
8 Emil Helland ÅIF 2.27.
9 Simon Søvik 2.30.
10 Henrik Hole 2.33.
11 Jon Are Stavås ÅIF 2.34.
12 Morten Aunebakk 2.37.
13 Sivert Aure 2.41.

11 - 12 år jenter  
1 Lina Østigård 2.35.

5 km  
13 - 14 år gutter  
1 Johan Bugge Eidsvåg IL 18.37
2 Amund Valde Isfjorden IL 20.16
3 Jørn Hustad ÅIF 20.19
4 Sigurd Singelstad IIL 20.33
5 Ole Even Heggset MOI 22.08.
6 Emil Vee Midtun 22.15
7 Magnus Hole Skåla IL 22.36
8 Sivert Hole ÅIF 25.02.
9 Gunnar Nauste Vistdal IL 26.53

13 - 14 år jenter  
1 Karen Setnes Isfjorden IL 21.23.
2 Malin Solheim Høstmark Elnesvågen O.I 22.21.
3 Monica Aunebakk Eidsvåg IL 23.06.
4 Marithe Kleiva ÅIF 27.03.
5 Marte Indrebø ÅIF Ikke tidtaking
6 Synnøve Hole ÅIF Ikke tidtaking

15 - 16 år gutter  
1 Tore Andre Hustad ÅIF 20.29
2 Martin Flåten ÅIF / VFK 20.51
3 Tarjei Klinge Husøy ÅIF 24.31

15 - 16 år jenter  
1 Karoline Bjerkeli Grøvdal Isfjorden IL 18.52
2 Marita Bakke ÅIF 23.09.

17 - 18 år gutter  
1 Marius Koksvik Sæterbø Tingvoll F.I.K 17.58
2 Markus Hop ÅIF 17.59
3 Robin Gjerde ÅIF 18.29
4 Øyvind Bugge Eidsvåg IL 18.36

17 - 18 år jenter  
1 Kristine Engeset Ørsta IL 18.55
2 Silje Fjørtoft Ørsta IL 20.18

19 - 34 år menn  
1 Leif Sægrov Molde / Olymp 16.24
2 Jørn Henrik Jul Tingvoll F.I.K 16.41
3 Sverre Otto Tofte Molde / Olymp 18.09.
4 Frode Dahle ÅIF 19.19
6 Lodve Tveiten Fjernesk 21.16
7 Erik Brekken ÅIF 21.51
8 Lasse Indergaard Langfjorden F.K 23.00
9 Marco Scarfi ÅIF 23.54
10 Eirik Sannes ÅIF 24.08.
11 Marcus Brevik ÅIF 24.50

19 - 34 år damer  
1 Brynhild Synstnes ÅIF 17.29
2 Kristin Lie Royal Sport 19.32
3 Magnhild Vik Innfjorden IL 21.12.
4 Wenche Aunebakk Eidsvåg IL Ikke tidtaking

35 - 39 år menn  
1 Gjermund Husøy Innfjorden IL 17.02.
2 Finn Thorer Kjos Soggemoen 21.44.
3 Andre Kristoffersen ÅIF 22.10.
Cato Svendson ÅIF Ikke tidtaking
Even Østigård ÅIF Ikke tidtaking

35 - 39 år damer  
1 Kathrine Brudeseth Hanset ÅIF Ikke tidtaking

40 - 44 år menn  
1 Terje Gautvik Molde/Olymp 16.31
2 Terje Hole ÅIF 17.21
3 Dag Unhjem Isfjorden IL 19.09.
4 Roar Hanset ÅIF 19.16
5 Bjørn Aandal Isfjorden IL 20.47
6 Tom Erik Larsson ÅIF 21.00
7 Torkild Åndal ÅIF 22.33
8 Kåre Flåten ÅIF 22.51

40 - 44 år damer  
1 Turid Solheim Elnesvågen O.I 23.49
2 Ingrid Hole ÅIF 25.27
3 Mette Kleiva ÅIF 25.28
4 Solveig Bugge Eidsvåg IL 27.27

45 - 49 år damer  
1 Solveig Indrebø ÅIF 31.29

45 - 49 år menn  
1 Magnor Rypdal Isfjorden IL 17.19
2 John Arne Bugge Eidsvåg IL 18.45
3 Jarle Tokle Isfjorden IL 19.14
4 Odd Eirik Bergheim Molde / Olymp 20.12.
5 Jan P. Valde Isfjorden IL 22.01.

50 - 54 år menn  
1 Jan Ove Giske Ålesund F.FK 20.24

50 - 54 år damer  
1 Torill Ringdal Måndalen IL Ikke tidtaking

55 - 69 år menn  
1 Sigmund Julshamn Fræna F.I.K 20.56
2 Peder Ringdal Måndalen IL 21.48
3 Egil Fredriksen Isfjorden IL 28.50

70 år ----> menn  
Jakob Kjersem Hjelvik IL Ikke tidtaking
Oddmund Unhjem Isfjorden I.L Ikke tidtaking